» »

Скачать книгу Мерехтіння бесплатно

Обложка Мерехтіння

Доступ закрыт по требованию правообладателя

Год выпуска: 2020
Автор:
Серия: Без серии
Жанр: Роман, Проза
Количество страниц: 93
Формат: epub, fb2, txt
Примечание (статус): Полностью


Описание


Безсердечна. А це все через тебе.
- Всі біди взагалі через жінок. Бо понароджують дурнів. - знизала я плечима. - Так, голубе сизокрилий, полетіли на сідало спатки, а то скоро вже прокинеться бажання тебе убивати. Підхопила я його, він з радістю обійняв мене, вірніше повис на мені, двічі облизав моє вухо, щось типу цілував щоку. На ліжко я його струсила, він впав зірочкою. Вмостила його, Міх ще пробував хапати за руки, легенько луснула його по руках, накрила його пледом. Він пововтузився та досить швидко відрубився. Постояла над ним, наче все нормально спить. Вийшла. Святослав стояв біля вікна в кухні, так як я його і покинула.
- Я тепер не жилець, так як багато бачив?
Ошелешив він мене запитанням і головне з таким серйозним виглядом, що я просто вибухнула від сміху.

Уважаемые авторы и правообладатели! Если вы не хотите видеть файлы книги и онлайн-читалку на сайте, просим связаться с администрацией сайта через форму обратной связи.
ПОКАЗАТЬ ОНЛАЙН-ЧИТАЛКУ

Прочитали это произведение? Помогите другим посетителям - поделитесь своим мнением о нем!Уважаемые пользователи! Все материалы, размещенные на сайте, находятся в архивах. Перед тем, как начать чтение, Вам необходимо извлечь файлы из них. Сделать это можно с помощью программ-архиваторов, вроде WinRar или 7Zip.
  • Категория: Роман
  • Добавил: Publicator
  • 10.01.2021 в 16:49
  • Теги: Без серии, Шаграй Наталья, Мерехтіння

Комментарии:


avatar